O nas

Experienced Professionals
zespół

Wizja POP in Diner & Bar

Od zawsze chcieliśmy stworzyć dla Was wyjątkowe miejsce, dopracowane w każdym detalu. Restaurację, w której poczujecie się jakbyście wpadli z wizytą do dobrych przyjaciół, którzy przy okazji świetnie gotują i mają nieźle zaopatrzony bar 😉

Agata, Tomek & POP in Team

Agata

Szefowa

Królowa POPinu i propagatorka Prosecco. Goszczenie ludzi to jej pasja. To ona sprawia, że w POPin jest jak w domu. Od 12 lat tworzy niesamowite kulinarne miejsca na mapie Trójmiasta.

Tomek

Boss

Boss to jego drugie imię, Rządzi twardą reką, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Kalkulacje i zamówienia to jego żywioł. Juror Polsatowskiego show „Ekipa na swoim”. W branży od ponad 20 lat.

Robert 

Szef kuchni

Mistrz smaku i kulinarny kombinator. Uwielbia łączyć nietypowe smaki. Mistrz kuchni staropolskiej, ale i nowoczesnej. Stawia na wysoką jakość produktów i oryginalne połączenia. 

Ania

Manager

Z pasją i uśmiechem stawia czoła wszystkim wyzwaniem. Nigdy nie usłyszysz od niej „nie da się”. Szefowa sali i naszego zespołu. Dba o dobre samopoczucie gości oraz o znakomitą obsługę.

Goście O nas
Wieczór ze znajomymi rozpoczęliśmy w Pop in. Ciekawy, nietuzinkowy wystrój i wyjątkowa atmosfera sprawia, że przenosisz się do równoległego wymiaru. Bardzo miła, pomocna i kontaktowa obsługa. Próbowaliśmy zarówno menu regularnego jak i propozycji z menu kulinarny tydzień .(...) Polecam i na pewno wrócę!

Maja – październik 2021

NASZE WNĘTRZE

” Przygoda z kreowaniem tego miejsca było niezwykła: najpierw młotkiem, piłą i dynamitem usunęliśmy zastane wnętrza pijalni piwa a następnie przystąpiliśmy do działania. To co odsłoniliśmy wprawiło nas w zachwyt: stare piękne cegły i poszarpane znakiem czasu ściany. Padła decyzja – to musi zostać, łącznie ze śladami młotka Pana Arka na ścianach w łazience. Dodaliśmy do tego delikatność i ekspresję artystycznego gestu.” 

Jan Sikora – architekt POPin

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm” udzieloną przez PFR S.A.